100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Bezmaksas piegāde
parādīt sīkāku informāciju

Tev ir aizraušanās, mums – apvidus skriešanas apavi
Apavi ar mīlestību pret skriešanu
PĀRBAUDI
PĀRBAUDI
Trekinga apavi ar mīlestību pret pārgājieniem
PĀRBAUDI
PĀRBAUDI
Asfalta, apvidus un sacensību skriešanas apavi: TOP atpazīstamo zīmolu modeļi
Vari pat nepamanīt, kā skriešanas paradums pārsteidzoši viegli kļūs par Tavas ikdienas neatņemamu sastāvdaļu. Tomēr dažreiz lielāku izaicinājumu mēdz sagādāt tam piemērotas garderobes izveidošana, kas balstās uz dažādiem skriešanas apstākļiem paredzēto apavu izvēli. Kādi skriešanas apavi paaugstinās treniņu produktivitāti un sniegs Tev lielāku gandarījumu?
Lasīt vairāk
Kādus pārgājienu apavus izvēlēties? TOP 3 zīmoli eapavi.lv vietnē
Trekinga apavi, kuri kādreiz tika dēvēti par kalnu apaviem ir pieskaitāmi pie viena no izturīgākajiem apavu veidiem. Tajā nav nekā pārsteidzoša – tiem galu galā ir godam jāiztur jebkuri apstākļi, kā stāvās kalnu takas, pat vislielākie nelīdzenumi, blīvs, savvaļas augiem apaudzis apvidus, kā arī, ja radīsies tāda nepieciešamība, līdzens ceļa posma segums.
Lasīt vairāk
Pārgajienu apavu izvēle – ceļvedis iesācējiem
Trekingam jeb pārgājieniem sarežģītā apvidū paredzēto apavu izvēle nedrīkst būt neapdomāta, to uzdevums ir nodrošināt atbilstošu stabilitātes un komforta līmeni. Stāstām, kādus apavus izvēlēties pastaigai kalnos, lai izbaudītu savu ceļojumu pilnā mērā pat visprasīgākajos apstākļos.
Lasīt vairāk
Kādas pārgājienu zeķes izvēlēties kalnu apaviem?
Gatavojies kalnu pārgājienam? Ja jau parūpējies par atbilstošiem kalnu apaviem, atliek vien tiem pielāgot funkcionālās pārgājienu zeķes, tādējādi nodrošinot pēdām maksimālu komfortu un samazinot sāpīgu noberzumu risku – pēdējais,ko vēlamies piedzīvot garā pārgājienā, sarežģītā apvidū.
Lasīt vairāk