Apbalvojumi un atsauksmes

Prestižajā, ikgadējā konkursā E-commerce Poland Awards 2021, kuru organizē Elektroniskās tirszniecības palāta un kas ir visnozīmīgakais konkurss e-komercijas nozarē, kurā tiek pasniegti apvalvojumi par inovatīvu redzējumu, domāšanu un sasniegumiem e-uzņēmējdarbībā, apbalvojums tika piešķirts Mikolajam Vezdeckim kā labākajam e-komercijas direktoram kategorijā „Cross-Border”, kā arī speciāla Grand Prix balva. MODIVO pārspēja konkurenci, iegūstot divus apvalvojumus: labākajam no labākajiem „Best in” par vispārējo darbības sniegumu, kā arī „Best in Cross-border” par veiksmīgu ekspansijas ārvalstīs turpināšanu sarežģītā pandēmijas periodā.


Digital Excellence Awards

Mēs esam vieni no digitālajiem līderiem, kas ne tikai strauji maina uzņēmējdarbības transformācijas ainavu, bet arī vispirmām kārtām seko līdzi jaunājām klientu vajadzībām gan publiskajā telpā, gan komerciālajā pasaulē ar inovatīvu tehnoloģisku rīku palīdzību.


Effie Award: marketing & business solutions

Eobuwie.pl un Nanovo saņēma prestižo bronzas EFFIE apbalvojumu par „ tiešsaistes pārdošanu bezsaistes veikalā”. Balva tika piešķirta par tehnoloģisko atbalstu integrācijas un digitālās komunikācijas jomā klientu iepirkšanās ceļojuma laikā eobuwie.pl veikalos.

PRCH Retail Awards

Atzinība eobuwie.pl kā 2018. gada labākajam jaunajam 2018. gada tirdzniecības tīklam.

Q kvalitātes zīme

Šis sertifikāts tiek piešķirts tikai tiem veikaliem, kas atbilst vairākām singrām prasībām. Vietnē eobuwie.pl Jūs atradīsiet uzticamu informāciju, kas pasniegta pārskatāmā veidā. Detalizēts produktu apraksts, vienkāršs iepirkšanās process, ātra piegāde un viegla atgriešana. Mēs piedāvājam elastīgas maksājumu metodes un klientu datu drošību, un vairākums pasūtījumu tiek nosūtīti 24 stundu laikā.

Gada ģimenes zīmols 2018

Par pakalpojumu esize.me eobuwie.pl ieguva titulu „ Gada ģimenes zīmols 2018” kategorijā „ Kvalitāte un uzticība”inovāciju kategorijā. Konkursā tiek apbalvoti, popularizēti un ieteikti augstākās kvalitātes produkti un pakalpojumi, kas radīti, domājot par ģimeni, un ta adresāts ir 21. gadsimta ģimene - mūsdienīga, meklējoša labākos, pārbaudītus, ka arī drošus risinājumus.

Forbes diamonds 2017

iepriekšējie apbalvojumi 2016., 2015., 2014., 2014., 2012., 2011. gadā)
Jau kārtējo gadu eobuwie.pl ir saņēmis Forbes Diamonds balvu. Šo prestižo apbalvojumu ikmēneša izdevums „Forbes” piešķir strauji attīstošajiem uzņēmumiem. Konsekventa uzņēmējdarbības stratēģija, ievērojami izdevumi reklāmai un ieguldījumi mūsdienīgā loģistikas centrā-noliktavā nodrošina pozitīvus rezultātus.

E-commerce Poland Awards 2016 – 1. vieta divās kategorijās: "Labākā klientu apkalpošana" un "Gada mājaslapa"

Mēs saņēmām Elektroniskās tirdzniecības palātas izsniegtās prestižās statuetes, kuras tiek piešķirtas vidējiem un lieliem veikaliem kategorijās „ Labākā klientu apkalpošana” un „Gada mājaslapa”, kas nozīmē to, ka mēs izceļamies ar intuitīvu mājas lapu, vieglu iepirkumu veikšanu, kā arī produktu pieejamību. Par šo atzinību esam pateicīgi arī mūsu Klientiem, kuri katru dienu apvelta mūs ar uzticību un padara mūs arvien labākus.